איך לבחור מאפר לחתונה

יום הכלולות הוא יום חשוב, מרגש וקסום. אחרי חודשים של הכנות ותכנונים את מגיעה לערב הגדול וצריכה להיראות בו מושלם. כחלק מהמראה הכולל של שמלה ותסרוקת, האיפור הוא המרכיב שיוסיף את המגע האחרון למראה שתזכרי גם בעוד שנים רבות.

החשיבות של איפור מקצועי היא לא רק בשביל להיות מראה יפה יותר. האיפור מאפשר לכם להיראות במיטבך בזמן הצילומים לפני האירוע, וגם במהלך האירוע עצמו. כדאי לזכור כי התאורה הצבעונית או החזקה באולמות האירועים יכולה להשפיע על מראה עור הפנים שלכם, ומכאן חשיבות איפור מקצועי מתאים.

את ההכנות בתחום האיפור צריך להתחיל כמו שאר ההכנות לחתונה - מוקדם ככל האפשר. מומלץ לבקש המלצות על מאפרים ומאפרות מכמה חברות ולבדוק לא רק את המראה הסופי אליו הם הגיעו, אלא האם הלקוחות היו מרוצות מהיחס, השירות וכמובן המחיר.

לאחר שתאתרי מספר מאפרים מומלצים, כדאי להתחיל בביקור של איפור ניסיוני חלקי. באיפור הניסיוני מאפרים לפעמים חצי פנים בסגנון אחד וחצי פנים בסגנון אחר. כך ניתן לראות מה המראה המוצלח יותר, ולמאפר להכיר את ההעדפות האישיות שלך. אם את אף פעם לא משתמשת בליפסטיק אדום נועז, אין סיבה להתחיל בחתונה. אם את אוהבת להתחיל את היום מאופרת לחלוטין, את לא תרגישי בנוח עם מאפר שימליץ לך על מראה טבעי. לניסיון האיפור הזה מומלץ לקחת גם את אמא או חברה קרובה שמכירה את המראה הקבוע שלך, ותוכל לחוות דעה על מה מתאים לנו ביום החתונה.

חובה לעדכן את המאפר בתסרוקת והשמלה המתוכננת. ככל שתקפידו לידע את כל המעורבים בסגנון המתוכנן, הם יוכלו להתאים עבורכם את הפריטים הנדרשים, וכך גם המאפר יוכל לשלב את האיפור בצורה היפה ביותר. בסופו של דבר העבודה עם המאפר דורשת כימיה מתאימה. רק מאפר שעובד עם כלות באופן קבוע כמו ארטיום קבנצקי, כול לתת לך את ההרגשה הטובה והמקצועית בכל התהליך, שתביא לבסוף לאיפור מוצלח ואירוע מושלם.

ארטיום קבנצקי-אמן איפור

ארטיום קבנצקי הוא מאפר מוביל בתחום איפור לכלות, איפור אופנה ואיפור אפקטים מיוחדים. ארטיום למד בבית הספר היוקרתי לאיפור של "ירין שחף" שם התמחה במגוון סגנונות איפור. במהלך הלימודים כבר השתתף בהפקות איפור וצילום מקצועיות.

קרא עוד