ארטיום קבנצקי – שירותי איפור

אני מציע מגוון סגנונות איפור בהתאם לצורך. עד היום עבדתי עם לקוחות פרטיים, מסחריים ואומנים. המומחיות שלי היא לשלב בין סגנונות שונים ותחומים שונים כדי ליצור מראה מקורי ומפתיע לכל מטרה.

איפור כלות

איפור כלות הוא איפור שדורש ידע וניסיון רב. עד היום איפרתי כלות רבות תוך שימוש בסגנונות מגוונים, החל מסגנון כמעט טבעי ועד לסגנונות שכוללים אלמנטים של אפקטים קלים. אני מתאים את האיפור לכלה בדרך הטובה ביותר כדי ליצור מראה שתזכרי לנצח מהערב המושלם שלך.

איפור ערב (אירועים)

יש אירועים מיוחדים שבהם את יודעת שאת צריכה איפור מקצועי. זה יכול להיות אירוע משפחתי חשוב, חגיגה עם חברות או אירוע עסקי יוקרתי. כדי להגיע למראה מושלם ומוקפד, אני מציע איפור מקצועי שמתאים לסגנון הערב ולסגנון האישי שלך.

איפור אפקטים

איפור אפקטים מיוחדים מיועד לסרטים, טלוויזיה והפקות שונות. באיפור אפקטים מיוחדים אני מציע מגוון עשיר של סגנונות ויכולות שכוללים. האיפור שאני מציע הוא לכל סוגי ההפקות וכולל במידת הצורך התאמת האיפור לצילומי HD.

איפור אופנה (הפקת תצוגות)

איפור אופנה מיועד להפקות של תצוגות אופנה, צילומי בוק, פרסומות, קטלוגים ועוד. באיפור אופנה אני משתמש בכל הטכניקות כדי להשתלב עם הסגנון של ההפקה. אני יכול לשלב איפור אופנה גם בסגנון עכשווי וגם בסגנון וינטג' לפי הצורך. בנוסף ניתן לשלב איפור עם חומרים לא שגרתיים כמו אבני חן, מסכות ועוד.

ציורי גוף (גברים ונשים)

תחום ציורי הגוף מאפשר ליצור יצירת איפור מושלמת באמצעות שימוש בכל הגוף. אני בעל ניסיון רב בציורי גוף גם לצרכים אומנותיים וגם לצרכים מסחריים. ניתן לשלב סגנונות איפור שונים. יצרתי איפורי גוף גם לתערוכות, וגם להפקות תיאטרון, מופעי ריקוד ועוד.

לשיחה טלפונית או קביעת פגישה אישית. מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם.

ארטיום קבנצקי-אמן איפור

ארטיום קבנצקי הוא מאפר מוביל בתחום איפור לכלות, איפור אופנה ואיפור אפקטים מיוחדים. ארטיום למד בבית הספר היוקרתי לאיפור של "ירין שחף" שם התמחה במגוון סגנונות איפור. במהלך הלימודים כבר השתתף בהפקות איפור וצילום מקצועיות.

קרא עוד