ארטיום איפור לכלות

שמי ארטיום ואני מאפר מקצועי.

לאיפור כלות בערב המרגש ביותר בחייך
חשוב לקחת מאפר מקצועי בעל הצלחות מעולות ויחס אישי וחם.

מתי כדאי להזמין איפור לחתונה?
רצוי לקבוע את מועד האיפור כ 4 חודשים ויותר לפני החתונה

כדי לשמור ולשריין את תאריך האירוע שלך ולתאם מועד עבור איפור ניסיון קודם לכן.
עם כל יתר הסידורים של החתונה, את רוצה להיערך לזה כמה שיותר מוקדם.

איפור, אמנות, דרך חיים!

לאיפור יש כוח עצום לשנות את מראה הפנים ולרענן אותו. למעשה בעזרת איפור מקצועי נוכל להשיג מראה מאד מפואר, מראה חדש ומאיר שמסתיר את הפגמים שאנו רוצים להסתיר ומבליט את הנקודות המחמיאות שלנו. האופן בו יאפרו אותך ישנה את פנייך בצורה מאד משמעותית, כי זה ידוע שאיפור נכון ומקצועי יחמיא לך מאד ויגרום לך להיראות בשיאך כשכולם נדהמים מהתוצאה, לעומת זאת איפור בידיים הלא נכונות עלול להשיג תוצאה הפוכה- לגרום למראה מוגזם, עייף או מבגר מדי. סגנונות האיפור הם מגוונים ויכולים להתאים לכל בחירה וטעם, אם תרצי איפור בובתי, איפור בסיסי עם יותר גלוס ופחות כיסוי של מייק אפ, ואם תרצי איפור מקיף או איפור מעושן דרמטי, כל מראה וכל סגנון אפשרי.


איפור זו אמנות מיוחדת ושלמה, זה כמו ציור שיש בו ציירים מוכשרים יותר ופחות, ואת לא יכולה לתת את איפור הפנים שלך לחובבנים. הפנים שלך זה כל המראה שלך, ובייחוד כשמדובר באירוע חשוב ובוודאי באירוע של פעם בחיים- איפור כלות ביום החתונה שלך. הניסיון המקצועי עם היחס האישי שלי והאבחנה להתאים בדיוק את סוג האיפור ליופי ולייחוד שלך, מוכיחים את עצמם כל פעם מחדש. ארטיום איפור לכלות יוציא אותך בשיא יופייך, וכמו שתמיד חלמת להיראות.

עם עשרות לקוחות מרוצות ושפע של מחמאות, תתכונני גם את לקבל מחמאות מכל עבר ולהיראות מושכת ובשיא היופי שלך. כמאפר במשך יותר מעשור התנסיתי בכל סוגי האיפור עבור כל הסגנונות. החל מאיפור עבור הפקות אופנה מקצועיות, איפור מקיף לטלוויזיה ועד לאיפור לכל סוגי האירועים, וכמובן באיפור לכלות שמתרגשות ביום המיוחד שלהן.

הניסיון העשיר שלי מאפשר לי לקלוט ולדייק בסוג האיפור שיגרום לך להיראות הכי יפה וזוהרת שאפשר. כמובן שאנו מתחילים באיפור ניסיון שיאפשר לך לקבל את התמונה המדויקת ואת הרושם הטוב ביותר לכל סגנון שתאהבי.

ארטיום איפור לכלות שואף להשיג את היופי המקסימאלי עבורך, ולהעצים את כל תווי הפנים שלך בצורה המרגשת ביותר, כך שתרגישי ותראי כמו מלכה ביום החשוב ביותר שלך, כי אין אצלי פשרות בתחום. האושר הגדול שמרגישות הלקוחות שלי למראה התוצאה הסופית, מרגש אותי מאד ומשמח אותי בפן המקצועי והאישי.

אצלי האיפור הוא תהליך ממושך מכל הלב, שחשוב לא לאבד את הסבלנות בו, ויחד עם זאת חשוב לי שכל רגע יעבור לך בכיף. אז גם את מוזמנת לבוא לפגישת הכרות, להתרשם ולהתחדש באיפור שמעולם לא ראית, ובאופן שילהיב וישמח גם אותך.

ארטיום קבנצקי-אמן איפור

ארטיום קבנצקי הוא מאפר מוביל בתחום איפור לכלות, איפור אופנה ואיפור אפקטים מיוחדים. ארטיום למד בבית הספר היוקרתי לאיפור של "ירין שחף" שם התמחה במגוון סגנונות איפור. במהלך הלימודים כבר השתתף בהפקות איפור וצילום מקצועיות.

קרא עוד