המוסיקה של האיפור – שיתוף פעולה מרהיב בין המאפר ארטיום קבנצקי לזמרת האוריינטלית Lala Tamar

לאחר שהתמחה באיפור ערב, ציורי גוף ואיפור אפקטים מיוחדים, המאפר המקצועי ארטיום קבנצקי גאה להשיק שיתוף פעולה צבעוני ומסעיר עם זמרת ייחודית בנוף הישראלי והעולמי

 

בראשית חודש מארס האחרון, השיקה הזמרת הישראלית תמר בלוך, הידועה בשם הבמה Lala Tamar קליפ לסינגל חדש בשם A Lala ya lalla אותו היא שרה בשפת ה’חתיכיה’, אותה שפה שהיתה שגורה בפי יהודי ספרד אשר התגוררו במרוקו.

על מלאכת האיפור בקליפ הטרי הופקד המאפר המקצועי ארטיום קבנצקי, המתמחה כבר מעל עשור באיפור ערב, איפור גוף ואפקטים מיוחדים. קבנצקי הביא אל שולחן האיפור את ניסיונו העשיר ויכולתו המדויקת לפצח קונספטים, לתפור את האיפור המדויק ביותר לסטיילינג שיצרה מנהלת הארט טאונה נתנאלוב וליצור מראות איפור אווירתיים אשר הוסיפו נדבך נוסף של עומק ומשמעות לכל דמות בקליפ.

“החיבור עם ללה היה מיידי” מעיד קבנצקי “היה כאן סיעור מוחות יצירתי שלי, של ללה ושל טאונה, כל אחד ואחת הביאו את נקודת המבט שלהם ויחד יצרנו את התמהיל הנכון ביותר ל’לוק אנד פיל’ של הקליפ. זה איפשר לי לפתוח את הדמיון ולעוף עם היצירתיות. אני חושב שהתוצאה הסופית מעידה על כך”

 


הכתבה התפרסמה במגזין יופי.
איפור, ציור פנים וצילום סטילס: ארטיום קבנצקי.
שיער: ליז ביטון.
צילום וידאו ועריכה: איוון צ’רשנש.
מפיקה, מלבישה ומנהלת אומנותית: טאונה נתנאלוב.

ארטיום קבנצקי-אמן איפור

ארטיום קבנצקי הוא מאפר מוביל בתחום איפור לכלות, איפור אופנה ואיפור אפקטים מיוחדים. ארטיום למד בבית הספר היוקרתי לאיפור של "ירין שחף" שם התמחה במגוון סגנונות איפור. במהלך הלימודים כבר השתתף בהפקות איפור וצילום מקצועיות.

קרא עוד
פתח שיחה
דבר איתי
היי, שמח שאתם מבקרים באתר שלי,
לכל שאלה או בירורים פשוט ליחצו כאן ותיפתח לנו שיחת וואטסאפ:)
Powered by