אודות ארטיום קבנצקי

ארטיום קבנצקי הוא מאפר מוביל בתחום איפור לכלות, איפור אופנה ואיפור אפקטים מיוחדים. ארטיום למד בבית הספר היוקרתי לאיפור של 'ירין שחף' שם התמחה במגוון סגנונות איפור. במהלך הלימודים כבר השתתף  בהפקות איפור וצילום מקצועיות.

מאז סיום לימודי האיפור בשנת 2009, עסק ארטיום בעבודות איפור שונות בין היתר לתוכנית הבוקר בערוץ 2, איפור כלות, הפקות אופנה, הפקות תיאטרון, איפור גוף ואיפור לצילומים מסחריים. הסגנון שלו נע בין הקלאסי למודרני והטרנדי. הוא לא מהסס לשלב סגנונות כדי ליצור מראה מקורי בכל פרויקט.

המוטו שמוביל את העבודה המקצועית של ארטיום הוא אין סוף לדמיון. בעבודות שהוא עשה ניתן לגלות מאפיינים של פנטזיה, קסם בשילוב עם איפור ברמה מקצועית, שמתאימה גם ליום חתונה וגם לתצוגת אופנה. ארטיום מקפיד לעבוד עם חומרי איפור היפו-אלרגניים, מתוצרת החברות המובילות בעולם. בהמשך ללימודיו, הוא הוא עובר באופן קבוע השתלמויות מקצועיות כדי להתעדכן בחידושים ובמגמות בתחום.

בנוסף על עיסוקו כמאפר הוא גם מצייר, מפסל ומגלף, ומשלב לעיתים קרובות בין תחומי אומנות שונים בכל אחד מהעיסוקים שלו. ארטיום התנדב לצבא ושירת בתפקיד של ספר צבאי, שם זכה לתעודת הצטיינות על עבודתו. עוד בזמן שירותו הצבאי השתתף בתערוכת צילום וזכה לשבחים על עבודתו.

לשיחה טלפונית או קביעת פגישה אישית. מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם.

ארטיום קבנצקי-אמן איפור

ארטיום קבנצקי הוא מאפר מוביל בתחום איפור לכלות, איפור אופנה ואיפור אפקטים מיוחדים. ארטיום למד בבית הספר היוקרתי לאיפור של "ירין שחף" שם התמחה במגוון סגנונות איפור. במהלך הלימודים כבר השתתף בהפקות איפור וצילום מקצועיות.

קרא עוד
פתח שיחה
דבר איתי
היי, שמח שאתם מבקרים באתר שלי,
לכל שאלה או בירורים פשוט ליחצו כאן ותיפתח לנו שיחת וואטסאפ:)
Powered by