מה חשוב לדעת על איפור גוף

איפור גוף הוא טכניקה של איפור אזורים שונים בגוף עד לאיפור מלא של כל הגוף. פעמים רבות אנחנו נתקלים באיפור גוף בתערוכות אומנות או בהפקות תאטרון. עד היום ביצע ארטיום קבנצקי פרויקטים רבים של איפור גוף מלא, גם לפרויקטים מסחריים וגם לפרויקטים אומנותיים.

בניגוד להרגל שאיפור גוף משמש רק לאומנות או לתצוגות אופנה, הרי שבשנים האחרונות איפור גוף הפך לחלק בלתי נפרד גם מאיפור כלות ואירועי ערב. השימוש באיפור גוף יכול לסייע במגוון אפשרויות נוספות. האפשרות הראשונה היא טשטוש והסתרת אזורים בגוף כמו למשל צלקות קטנות, קעקועים, או שומות, שיכולים לפגוע במראה, במיוחד אם השמלה חושפת אזורים בגוף. במקרים אחרים נדרש איפור גוף על מנת לשפר את המראה של עור חיוור, לבן או מנומש. במקרים כאלו ניתן לבצע איפור של האזורים הגלויים בגוף כדי לשפר את המראה שלהם ולשלב אותם עם איפור הפנים. בין היתר ניתן להשתמש ביוצרי מראה שזוף או תרסיסים לברק.

באיפור הגוף ניתן להשתמש על מנת להדגיש ולהבליט מראה של אזורים מחמיאים. באמצעות שילוב של איפור בגוונים שונים ניתן למשל להדגיש אזורים בגב או בבטן, כד להפוך אותם לבולטים יותר, ולהדגיש את היופי שלהם. זה יכול לסייע גם במראה הכללי אבל גם להביא לתוצאות טובות יותר בתמונות. אני עושה שימוש בחומרי האיפור המתאימים לעור הגוף ומסוגלים לשמור על המראה שלהם לזמן ממושך. כך אתן יכולות להיות בטוחות שהאיפור יישאר גם במהלך כל האירוע, גם אחרי ריקודים סוערים.

לבסוף ניתן להשתמש באיפור גוף גם כדי ליצור אפקטים מיוחדים ומראה בלתי נשכח. אני מתמחה באיפור לסרטים והפקות ובעל ניסיון רב באיפור בסגנון הזה, גם לכלות ואירועי ערב.

ארטיום קבנצקי-אמן איפור

ארטיום קבנצקי הוא מאפר מוביל בתחום איפור לכלות, איפור אופנה ואיפור אפקטים מיוחדים. ארטיום למד בבית הספר היוקרתי לאיפור של "ירין שחף" שם התמחה במגוון סגנונות איפור. במהלך הלימודים כבר השתתף בהפקות איפור וצילום מקצועיות.

קרא עוד